Olivia Myllylä julkaisi tulikuuman kuvan – Mr. Lothar ja Juno reagoivat heti



Somevaikuttaja ja yrittäjä Olivia Myllylä, 26, sai seuraajansa haukkomaan henkeään tuoreella Instagram-julkaisullaan. Edesmenneen hiihtäjäsuuruuden Mika Myllylän tytär julkaisi Halloweenin kunniaksi näyttävän peiliselfien, joka ei jäänyt huomaamatta. Playboy-henkinen look hurmasi seuraajat

Kuvassa Olivia poseeraa Playboy-teeman mukaisesti – pupunkorvat päässä, mirri kaulassa ja yllään läpikuultava pikkumusta sekä verkkosukkahousut. Kuvatekstissään hän kysyy leikillisesti: Karkki vai kepponen?  Julkaisu sai hetkessä aikaan tykkäystulvan ja kymmeniä ihastelevia kommentteja.

Mr. Lothar ja Juno reagoivat heti

Suomen tunnetuin miespornotähti Mr. Lothar eli Anssi Viskari, 53, oli nopeimpien kommentoijien joukossa.
Namu, hän tiivisti tuntemuksensa kommenttikenttään.

Myös Juno eli Jon Korhonen, joka tunnetaan Elokuu-yhtyeestä ja SMC Lähiörotista, lisäsi kuvaukseen sydänsilmä- ja liekkiemojit.

Sinkkumarkkinoilla jälleen

Kesällä Olivia uutisoi erostaan poikaystävästään, ja sinkkuelämä on sittemmin sujunut aktiivisesti. Kauneuskisoista tuttu Myllylä pyörittää nykyään omaa kampaamoa ja kauneushoitolaa Tampereella. Olivia tunnetaan paitsi näyttävästä tyylistään myös isänsä perinnöstä. Mika Myllylä oli yksi kaikkien aikojen menestyneimmistä suomalaisista hiihtäjistä. Hän menehtyi vuonna 2011.



SUOSITUIMMAT